Sobota, Červen 11, 2016
Výsledek: 
2:1
Poločas: 
2:0
Poznámka: 
Soutěžní
Branky: 
L. Johanides 2x
Rozhodčí: 
Ďuriš
Diváci: 
60
Sestava: 
J. Baláš – L. Johanides, T. Krpata, T. Madák, L. Bártl - A. Kašpar, L. Mládek, V. Melc, J. Dušek - M. Absolon, V. Žatecký (střídali: T. Chocholouš, M. Štancel)

První příležitost byla na naší straně, to když se v 8. minutě uvolnil M. Absolon, míč zakončil však pouze do tyče. Poté měli hosté míč více na kopočkách, nicméně nebezpeční nebyli. V 24. minutě si naskočil na míč ze standartní situace Johan a hlavou dostal náš tým do vedení 1:0. O sedm minut později byli domácí diváci k uvytržení, to když se opět po standartní situaci prosadil hlavou jindy nehlavičkující L. Johanides 2:0.

V 50. minutě lítali do vápna hráčů Bohdanče centry jak z pravé tak z levé strany, nicméně skorovat se nepovedlo. Poté hosté z Bohdanče převzali iniciativu a zatlačili náš tým do defensivy. Odměnou jim bylo snížení v 74. minutě jak jinak než hlavou 2:1. Poté hosté svůj tlak ještě stupňovali, nicméně na dobře bránicí mužstvo v čele s vynikájícím J. Balášem už recept najít nedokázalo.

Závěrem: Náš tým dal do hry srdce a předvedl enormní nasazení. Hráčská kvalita na straně Bohdanče i míč více na jejich kopačkách na domácí tým "bojovníků" nestačil. Chlapci děkuji za záchranu OP a jsem rád, že se mé negativní prognózy nenaplnili. Olé, Roveň !!!! Ať žije roveňská šlechta :-).

Fotogalerie: