Sobota, Duben 2, 2016
Výsledek: 
3:1
Poločas: 
3:1
Poznámka: 
Soutěžní
Branky: 
M. Absolon 2x, M. Pekárek
Rozhodčí: 
Derner
Diváci: 
80
Sestava: 
J. Baláš – D. Král, T. Krpata, T. Madák, O. Mikuláš - L. Johanides, Michal Šándor, L. Kaplan, J. Dušek - M. Absolon, M. Pekárek (střídali: J. Roček, Marek Šándor)

Do utkání jsme vstoupili lépe a již ve čtvrté minutě se dostal do slibné pozice M. Absolon, jeho křižná střela však skončila mimo branku. V 7. minutě to poprvé a také naposledy "zaskřípalo" v naší obraně, to když se špatně domluvili T. Krpata a J. Baláš, hostující hráč však poslal svůj lob mimo naší branku. V 8. minutě dlouhý míč za obranu hostí, kde se objevil sám před brankařem M. Pekárek zakončil však jen slabým lobem do rukou brankáře. V 13. minutě se našim divákům ukázali dva nezkušenější hráči hostí a po spolupráci F. Hanovce a Baloga mířil druhý jmenováný jen do rukavic J. Baláše. V 19. minutě se do úniku dva na jednoho dostal M. Pekárek a L.Kaplan, akci bohužel nedotáhli do zdárného konce. V 22. minutě vysunul M. Pekárek za "děravou" obranu hostí M. Absolona a ten podél vyběhnuvšího brankáře 1:0. V 25. minutě poslal míč před branku J. Dušek, M. Absolonovi však míč ve vyložené situaci odskočil. V 28. minutě bylo vyrovnáno, to když hráči hostí vrátili míč do vápna po odrazu naší zdi a na zadní tyči byl nepokrytý F. Hanovec, který křižnou střelou vyrovnal 1:1. V 35. minutě přihrál J. Dušek do křídla M. Absolonovi, ten ideálně předložil nabíhajícímu M. Pekárkovi a ten neměl problém míč uklidit do branky 2:1. V 40. minutě zahrávali hosté přímý kop a hlavičku z malého vápna J. Baláš reflexivně zlikvidoval. V 45. minutě vysunul J. Dušek M. Absolona a ten svůj další nájezd na brankáře hostí zakončil s úspěchem 3:1

Do druhého poločasu nastoupili hosté z větší aktivitou a vypracovali si územní převahu. Nicméně do nebezpečného zakončení se nedostávali. V 59. minutě si M. Absolon pohrál s dvěmi obránci hostí, předložil do úniku J. Duškovi, ten si však míč hodně předkopl a tím svoji příležitost "zazdil". V 85. minutě se dostali hosté do jediné své větší příležitosti v druhém poločase, kdy akci dva na jednoho Balda se štěstím zlikvidoval.

Závěrem: Zasloužené tři body. Náš tým dal do zápasu větší srdce, byl po většinu zápasu lepším týmem a předvedl divákům i pěkné fotbalové akce s úspěšným zakončením. Vynikli J. Baláš a M. Absolon.

Fotogalerie: