Sobota, Duben 26, 2014
Výsledek: 
2:2
Poločas: 
2:1
Poznámka: 
Soutěžní
Branky: 
T. Madák, L. Vach
Rozhodčí: 
Baracz
Diváci: 
120
Sestava: 
J. Baláš(2,5)– D. Král (2), L. Mládek (2), M. Koláček (2), O. Koláček (2), - L. Vach (1,5)– J. Franc (2), T. Madák (1), A. Kašpar (2), L. Johanides (2,5)- M. Absolon (2,5)(střídali: D. Šišán, J. Dušek)

Hned ve druhé minutě mohli síť rozvlnit hosté, to když využili nedůslednosti v naší obraně, Balda však dokázal míč vykopnout na roh. V 7. minutě našel L. Vach naběhnuvšího si T. Madáka, ten udělal kličku i brankáři a trefit prázdnou branku neměl problém 1:0. V 10. minutě propadl míč naší obranou, Balda ve vápně fauloval a z penalty 1:1. V 19. minutě se po rohovém kopu dostal míč k A. Kašparovi, který však ze značky pokutového kopu mířil nad. V 28. minutě další schrumáž v šestnácce hostí, ale L. Vach ani M. Absolon míč do branky protlačit nedokázali. V 29. minutě J. Baláš špatně rozehrál, svoji chybu však napravil když dokázal technickou střelu vyškrábnout na roh. V 37. minutě přímý kop L. Vacha skončil na břevně nemošické branky. V 42. minutě se již L. Vach prosadil, to když postupně obešel 5 hráčů a technickou střelou na zadní tyč 2:1.V 45. minutě jsem rozehráli roh na krátko, D.Král našel centrem přesně A. Kašpara, který hlavičkoval opět jen do břevna.

V 59. minutě jsme měli možnost dalšího přímého kopu, L. Vach trefil tentokráte tyčku nemošické branky a A. Kašpar poté zakončoval z offside (stejně branku netrefil). V 62. minutě se hosté dočkali vyrovnání, to když se hlavou po rohovém kopu prosadil M. Vítek 2:2. V 71. minutě další závar před nemošickou brankou, ale hosté všechny tři dorážky dokázali zpacifikovat, takže z toho byl jen rohový kop. V 90. minutě mohl rozhodnout J. Dušek, to když pronikl z pravé strany do vápna, jeho nabídka však žádného spoluhráče nenašla.

Závěrem: Dnes jsme dva body ztratili. Toto utkání jsme měli vyhrát. Chybělo trochu štěstí (2x nastřelené břevno, 1x tyč) ale také důraz čtyřikrát schrumáž před brankou Nemošic.

 

Fotogalerie: