Ne, 01. 10. 2017

TJ Sokol Roveň - Stavospol Litětiny 5:5

Branky Rovně: Zoubek 2x, Laksar, Šponar, Melc

Branky Litětin: Jirout D. 2x, Sluka, Pěkný, Kubík

Sestava Roveň: Dědek L. (Smítal) - Kremlička, Růžička, Kašpar Milan, Horák Z., Laksar, Rojkovič, Petráň, Stehno, Zoubek, Künhel, Mládek L., Valenta R., Šponar, Král R., Štěnička,

Sestava Litětiny: Cabicar R. - Krpata, Cabicar P. Racek J. (Petr), Kaplan Jan, Shejbal Petr, Pěkný, Jirout M., Jirout D., Sluka, Sháněl, Kubík, Tomiško, Pavliš

Rozhodčí: Sponner

Diváků 199

V neděli 1.10.2017 o roveňském posvícení, si dali na hřišti za sokolovnou dostavení fotbalisté místního Sokola a Stavospolu Litětiny. A aby to bylo zajímavější, byli to fotbalisté nad 35 let, dá se říct staré gardy.  O výkop se postarala starostka našich obcí p. Vinařová. Rozhodčí zápasu byl nestárnoucí p.  "Ludva" Sponner . Zápas jako takový nabídl mnoho zajímavých okamžiků, a tak se diváci neměli čas nudit. Zápas skončil spravedlivou remízou, a tak ze hřiště odcházeli všichni spokojeni.

Na závěr,  poděkování patří hlavnímu organizátorovi tohoto památečního zápasu, Milanu Rojkovičovi, dále Radku Cabicarovi, hráčům obou mužstev a všem divákům kterých dorazilo mnoho.

Chtěli bychom dodat,  že výtěžek ze vstupného byl věnován žáčkům a elévkům TJ Sokol Roveň, kterých k naší radosti stále přibývá. Rozhodli jsme se, přispět jim na zakoupení nových balónů.