Smutná zpráva

Ne, 14. 10. 2018

Jsou zprávy, které se špatně píší, a ještě hůře čtou. 

Oznamujeme touto cestou všem příznivcům TJ Sokol Roveň, že nás po těžké nemoci opustil ve věku 53 let náš bývalý aktivní hráč, super kamarád, člen jedné z nejvýraznějších roveňských fotbalových  generací, Marek  Shejbal (nar.  1965),  který  nyní  žil  v obci Moravanský.  „Kozel“ (poznámka: Márova přezdívka od dobrých kamarádů) odehrál za muže TJ Sokol Roveň 275 zápasů, vstřelil 29 gólů a na 20 branek nahrál.

85. narozeniny pana Václava Ludvíčka

So, 29. 09. 2018

Vážení sportovní přátelé,

v letošním roce oslavil 85. narozeniny bratr Václav Ludvíček.

Je to dlouholetý a dnes už čestný člen naší tělocvičné jednoty, po revoluci spolu se sestrou Mikanovou a bratry Růžičkou, Foltýnem a Kremličkou spoluzakladatel a obnovitel tělocvičné jednoty.

Dolnoroveňský občan je znám svým přímým jednáním, otevřeností, kamarádstvím a obětavostí pro kolektiv.

Předseda našeho TJ Sokol Roveň u předsedy senátu ČR

Čt, 15. 03. 2018
Dne 10.3.2018 v 18.30 hod. proběhlo slavnostní  zasedání Výboru ČOS v historickém pražském Karolinu za účasti předsedy Senátu PČR Ing. Milan Štěcha, dále excelence, velvyslance SR Ing. Petera Weisse a dalších představitelů státu, sportovních svazů i činovníků UK.
Jednání se za Župu VČ - Pippichovu zúčastnili a na snímku zleva jsou:

Bratr Bohoušek Horák oslavil 94. narozeniny!

St, 24. 12. 2014

Bohuslav Horák vykonával v minulých letech mimo jiné i funkci předsedy TJ Sokol Roveň, žil v sokolovně v Dolní Rovni, kde společně se svou manželkou o tuto dominantu obce vzorně pečovali. Dne 20. prosince 2014 oslavil p. Horák své 94. narozeniny. Od roku 1973 sice již žije v bytovce v Holicích, ale tělem i duší zůstal věrným sokolem, roveňským sokolem! Bohoušek, jak mu všichni z jeho okolí důvěrně říkají, mimo jiné i významnou měrou naplnil historické stránky našeho webu, podělil se s námi o své nezapomenutelné vzpomínky vztahující se k jeho životu v Rovni, potažmo v Sokole.

Stránky