Tanesha
Hello, did you know that there are 241,120 internet directories in the world.

These websites are what drive traffic to YOUR business.

Want more traffic? Want more Sales? We can help - today.

Your website tjsokolroven.cz is listed in only 17 of these directories.

Get more traffic for your Czechia (Czech Republic) audience.

Our automated system adds your website to all of the directories.

You can find it here: getlisted.directory/tjsokolroven.cz

Act today, and we will expedite your listings and waive the processing charge!

We have a special going on. Use "FRIENDS" on checkout for a 50% discount valid today.
Truny
Ahoj, nabízím 5% slevu na kopačky a fotbalové oblečení v eshopu 11teamsports (https://11teamsports.cz/?a_box=556869dc65e9f). V košíku stačí vložit slevový kód TOPKOP. Platí neomezeně dlouho. Třeba se bude někomu hodit. Ať se daří.
ropolo
Okresní pohár startuje tento víkend! Ale TJ Sokol Roveň jsem mezi účastníky nenašel...Špatná zpráva pro fanoušky, špatná vizitka oddílu kopané obce se dvěma tisícovkami obyvatel...Ropolo
Libor
Dobrý den, pane Pýcho,
děkuji za velmi zajímavé články, rád je čtu a mrzí mě, že to nečte více lidí.
Baví mě ,,návraty do minulosti,, člověk se u toho pobaví a překvapí ho dost věcí ;-) Moc děkuji, že v této době je, alespoň nějaká zábava. Zajímal by mě i nějaký článek z VFŠ LK, jelikož jsem byl tohoto projektu účastníkem ;-) Ještě jednou moc děkuji, přeji hodně zdraví a doufám, že se brzy sejdeme v Edenu ;-)
Admin Vítejte na nových stránkách TJ Sokol Roveň. Zde můžete přidávat vzkazy.