Český fotbal ukončil všechny mistrovské a pohárové amatérské soutěže

Út, 07. 04. 2020

Výkonný výbor FAČR na svém zasedání 7. 4. 2020 konstatoval, že pokračování amatérských soutěží představuje v současné době i nadcházejícím období nepřijatelné zdravotní riziko. Výkonný výbor vnímá, že dohrání soutěží není ani v rámci letních měsíců fakticky možné a v důsledku těchto skutečností rozhodl VV FAČR o následujících opatřeních:

- Veškeré mistrovské a pohárové amatérské soutěže se plošně na celém území ČR ukončují ke dni 8. dubna 2020. Konečné pořadí zůstává podle stavu ke dni 8. dubna 2020.

Přátelské zápasy "A" týmu před jarem 2020

So, 22. 02. 2020

Jak jsme již psali, tréninky našich mužů již začali. Trenéři jsou s tréninkovou morálkou poměrně spokojeni a tak uvidíme jak to bude vypadat na "zeleném pažitu".  Níže si přečtete soupeře k přátelským utkaním:

Neděle 1.3. 15:00 TJ Zdelov - TJ Sokol Roveň (hřiště Zdelov)

Sobota 7.3. 15:00 Sokol Holice "B" - TJ Sokol Roveň (hřiště upřesníme)

Víkend 14.- 15.3. Chroustovice - TJ Sokol Roveň  (hřiště Městec)