Stolní tenis

7. ročník memoriálu Pavla Michálka ve stolním tenise

Sobota, 31.12.2011

V sobotu 31. 12. 2011 se konal v naší sokolovně již 7. ročník memoriálu Pavla Michálka ve stolním tenise. Letošního ročníku se zúčastnilo pouze 12 hráčů, což ovšem paradoxně znamenalo zvýšení kvality jednotlivých zápasů. První základní skupinu vyhrál Slávek Roček z Litětin, který neztratil ani jeden zápas a postupoval se skórem setů 15:2.

6. ročník memoriálu Pavla Michálka ve stolním tenise

Středa, 29.12.2010

Do letošního ročníku se přihlásilo 18 hráčů, kteří byly rozděleny do 4 základních skupin. Přivítali jsme u nás i zástupce z okolních vesnic Uhersko (rodina Jelínkova a L. Klement), Dašice (rod. Jirouškova) a Ostřetín (Martin Pulpit). Do osmifinále potupovali čtyři nejlepší ze skupiny, kteří poté šli do vyřazovací části turnaje proti sobě dle umístnění v základní skupině.

5. ročník memoriálu Pavla Michálka – turnaje ve stolním tenise neregistrovaných hráčů.

Neděle, 27.12.2009

K mému nemilému překvapení se tohoto turnaje zúčastnilo pouze 8 hráčů, což je nejméně v krátké historii tohoto turnaje. To však nic nesebralo na kvalitě zápasů a hrál se turnaj plný vyrovnaných soubojů. Hrálo se každý s každým a podle umístnění v této základní skupině se šlo do vyřazovacích bojů.

4. ročník memoriálu Pavla Michálka – turnaje ve stolním tenise neregistrovaných hráčů.

Sobota, 27.12.2008

Další ročník tohoto turnaje se uskutečnil 27. 12. 2008. Zúčastnilo se ho 14 hračů a z nich pouze jedna žena (Katka Valentová). Vítězem se stal Pavel „Pedro“ Shejbal, druhý skončil Roman Švanda a třetí Aleš Michálek.

3. ročník memoriálu Pavla Michálka – turnaje ve stolním tenise neregistrovaných hráčů.

Čtvrtek, 27.12.2007

17 hráčů bylo rozděleno do 4 základních skupin, dva nejlepší postupovali do čtvrtfinále kde hráli proti sobě již vyřazovacím způsobem. Základní skupiny se hráli na dva vítězné sety po 11 míčkách, od čtvrtfinále poté na vítězné sety tři. Vítězem turnaje se stal Josef Kudrna z Trusnova, který během celého turnaje neztratil ani jeden set. Druhé místo obsadil Sláva Roček. Třetí skončil Jaroslav Valenta.

2. ročník memoriálu Pavla Michálka – turnaje ve stolním tenise neregistrovaných hráčů.

Sobota, 30.12.2006

Po úspěšném prvním ročníku se výbor TJ rozhodl uspořádat i ročník další. Tohoto ročníku se zúčastnilo 18 hračů a z toho dokonce i dvě ženy (Jana Shejbalová a Kateřina Valentová). Hrálo se ve čtyřech základních skupinách, z nichž nejlepší dva postupovali do dvou semifinálových skupin (se vzájemným započteným zápasem).

1. ročník memoriálu Pavla Michálka – turnaje ve stolním tenise neregistrovaných hráčů.

Středa, 28.12.2005

Za vznikem tohoto turnaje byla snaha, alespoň částečně obnovit činnost oddílu stolních tenistů (v 70 letech se hrála v Rovni i soutěž) viz. Historie TJ a také navázat na Mikulášký turnaj, který se konal v letech 1997 - 2000. Totoho "prvního klání" se zúčastnilo 11 hráčů. Hrálo se na dva vítězné sety do 21.

Design a programování - Xperd