Všestrannost

Holická florbalová liga dorostu 2018/19 – 9. kolo – 16. 5. 2019

Čtvrtek, 16.05.2019

Holická florbalová liga dorostu 2018/19 – 9. kolo – 16. 5. 2019

Roveň – Sokol Ředice 3:4 (2:2)

Branky: E. Hrochová (A. Šulc), Jiří Ptáček, L. Toušek

Roveň – Sokol Ředice 8:6 (4:3)

Branky: 5x V. Schejbal (2x E. Hrochová, 2x L. Toušek, O. Shejbal), 3x L. Toušek (O. Shejbal, V. Schejbal)

Přebor ČOS ve florbalu 2019 (muži) – Praha 12. 5. – 3. místo!

Neděle, 12.05.2019

Přebor ČOS ve florbalu 2019 (muži) – Praha 12. 5. – 3. místo!

Roveň – Sokol Třebíč 3:6

Branky: T. Bareš (V. Procházka), V. Zeman (V. Procházka), M. Nečesaný (V. Buben)

Roveň – Sokol Frýdlant nad Ostravicí 0:4

Roveň – Sokol Silůvky 7:3

Turnaj 3+1 - Pardubice-Ohrazenice (muži) - 5. 5. 2019

Neděle, 05.05.2019

Turnaj 3+1 - Pardubice-Ohrazenice (muži) - 5. 5. 2019

Sokol Roveň – Žraločí styk 6:5

Branky: 3x P. Steiner, 2x M. Nečesaný, V. Zeman

Asistence: 2x V. Zeman, P. Steiner, T. Bareš

Sokol Roveň – Fbc Putapuf 8:3

Branky: 3x V. Zeman, 2x P. Steiner, 2x L. Toušek, M. Nečesaný

Asistence: 2x V. Zeman, 2x T. Bareš, 2x M. Nečesaný, T. Metelka

Malé čarodějnice na Prašce

Pondělí, 29.04.2019

        V sobotu 27.4. se konaly, dá se říct již tradiční Malé čarodějnice na Prašce. Vycházelo se od rybníku Zbraň v Dolní Rovni a po necelých 45 minutách se dorazilo na nejvyšší místo v Rovni. Tam bylo připraveno ohniště a milé překvapení pro všechny - pípa a točené pivo. Za zajištění děkujeme Mirku Shánělovi.

Holická florbalová liga MUŽŮ – Finálový turnaj PLAY OFF

Neděle, 28.04.2019

Holická florbalová liga MUŽŮ – Finálový turnaj PLAY OFF - 28. 4. 2019

Semifinále:

TJ Sokol Roveň – Skoromistři Holice 2:4

Branky: M. Nečesaný, V. Procházka

TJ Sokol Roveň – Skoromistři Holice 6:6

Branky: 2x V. Procházka (P. Vinař, T. Metelka), T. Metelka (T. Chocholouš, P. Vinař), P. Steiner (V. Zeman), M. Vinař (V. Zeman), V. Zeman (P. Steiner)

O 3. místo:

TJ Sokol Roveň – Piráti Chrudim 4:3

Holická florbalová liga dorostu 2018/19 – 8. kolo

Čtvrtek, 18.04.2019

Holická florbalová liga dorostu 2018/19 – 8. kolo – 18. 4. 2019

Roveň – DDM Holice (starší žáci) 7:2 (4:1)

Branky: 5x J. Velc (M. Fuňk, Jiří Ptáček), M. Fuňk, Jiří Ptáček (E. Hrochová)     

Roveň – DDM Holice (dorost) 2:1 (2:1)

Branky: Š. Sochor (J. Velc), E. Hrochová (Š. Sochor)

Oblastní přebor západ - Praha - 2. místo

Sobota, 13.04.2019

Oblastní přebor západ - Praha - 13. 4. 2019 - 2. místo

Skupina B:

Roveň – Sokol Nymburk „A“ 6:0 (3:0)

Branky: 3x V. Procházka (T. Metelka, P. Vinař, V. Zeman, P. Steiner), M. Nečesaný (M. Vinař), V. Zeman (V. Procházka), T. Bareš (M. Nečesaný)

Roveň – Sokol Sobotka 2:0 (0:0)

Branky: T. Bareš (P. Steiner, V. Procházka), V. Zeman (M. Nečesaný)

Župní turnaj Jevíčko MUŽI - 30. 3. 2019 – 2. místo

Sobota, 30.03.2019

Župní turnaj Jevíčko MUŽI - 30. 3. 2019 – 2. místo

Roveň – Sokol Jevíčko 7:3 (3:1)

Branky: 3x V. Procházka (M. Novák), P. Steiner (V. Zeman), V. Zeman, T. Metelka (M. Nečesaný), M. Nečesaný

Roveň – Sokol Městečko Trnávka 4:4 (1:3)

Branky: V. Procházka (M. Vinař), T. Metelka (V. Procházka), V. Zeman (M. Nečesaný), M. Nečesaný (V. Zeman)

Župní turnaj Jevíčko DOROST - 30. 3. 2019 – 2. místo

Sobota, 30.03.2019

Župní turnaj Jevíčko DOROST - 30. 3. 2019 – 2. místo

Roveň –Sokol Letohrad 2:5 (2:0)

Branky: O. Shejbal (Š. Sochor), J. Velc

Roveň – DDM Moravská Třebová 6:1 (3:1)

Branky: 4x J. Velc (2x Š. Sochor), Š. Sochor (O. Shejbal), Jiří Ptáček

Roveň – Sokol Letohrad 5:8 (1:3)

Turnaj 3+1 - Pardubice-Ohrazenice (muži)

Sobota, 23.03.2019

Turnaj 3+1 - Pardubice-Ohrazenice (muži) - 23. 3. 2019

Sokol Roveň – SPV Oldstars Pardubice 2:1

Branky: M. Nečesaný (T. Metelka), T. Metelka

Sokol Roveň – Rz600 (Chrudim) 4:5

Branky: 2x M. Nečesaný (T. Bareš), P. Steiner (T. Bareš), T. Bareš (P. Steiner)

Sokol Roveň – MOMS 5:0

Branky: 2x T. Bareš (2x P. Steiner), P. Steiner, M. Nečesaný (T. Metelka), J. Chobot (T. Bareš)

Design a programování - Xperd