Všestrannost

Únorový turnaj 3+1 Ohrazenice 16. 2. 2020

Neděle, 16.02.2020

Únorový turnaj 3+1 Ohrazenice 16. 2. 2020

Základní skupina:

TJ Sokol Roveň – SPV Oldstars Pardubice 1:2

Branka: L. Toušek

TJ Sokol Roveň – Dřeváci 2:2

Branky: O. Shejbal, Jiří Ptáček (O. Shejbal)

TJ Sokol Roveň – Pop a Šrot 1:4

Branka: O. Shejbal

Holická florbalová liga MUŽŮ – 6. kolo - 9. 2. 2020

Neděle, 09.02.2020

Holická florbalová liga MUŽŮ – 6. kolo - 9. 2. 2020

TJ Sokol Roveň „B“ (dorost) – Alkotrosky 11:7

Branky: 3x V. Schejbal, 2x M. Nečesaný, Š. Sochor, O. Shejbal, L. Haus, Jan Ptáček, M. Fuňk, J. Velc

Asistence: 4x M. Fuňk, 2x Jan Ptáček, Jiří Ptáček, V. Schejbal, L. Haus

TJ Sokol Roveň „B“ (dorost) – Skoromistři Holice 5:4

4. florbalový „hardcore“ turnaj Čestice 3+1 - 1. 2. 2020

Sobota, 01.02.2020

4. florbalový „hardcore“ turnaj Čestice 3+1 - 1. 2. 2020

Skupina:

TJ Sokol Roveň - Tatchenta Zhoř 3:1

Branky: M. Nečesaný (T. Bareš), J. Chobot (T. Bareš), V. Zeman (M. Dušek)

TJ Sokol Roveň – Misfits 6:1

Branky: 4x T. Bareš (J. Chobot, P. Steiner, V. Zeman, M. Nečesaný, M. Dušek), V. Zeman (P. Steiner), V. Procházka (P. Steiner)

Holická florbalová liga MUŽŮ – 5. kolo - 5. 1. 2020

Neděle, 05.01.2020

Holická florbalová liga MUŽŮ – 5. kolo - 5. 1. 2020

TJ Sokol Roveň „A“ – Skoromistři Holice 3:8

Branky: 2x T. Bareš (P. Vinař, M. Vinař), J. Velc (T. Bareš)

TJ Sokol Roveň „A“ – Olymp Pardubice 5:6

Branky: T. Bareš (M. Dušek), M. Nečesaný (J. Velc), P. Vinař (L. Vach), L. Vach (P. Steiner), J. Velc (P. Steiner)

TJ Sokol Roveň „B“ (dorost) – Olymp Pardubice 3:6

Vánoční turnaj Holice - 22. 12. 2019 – MUŽI

Neděle, 22.12.2019

Vánoční turnaj Holice - 22. 12. 2019 – MUŽI

Skupina B:

Roveň A – Skoromistři Holice 1:5

Branka: Š. Sochor (Jiří Ptáček)

Roveň A – Centryfuga (Vysoké Mýto) 2:4

Branky: Jan Ptáček (M. Vinař), Š. Sochor (T. Bareš, P. Steiner)

Roveň A – FBK Panters Městečko Trnávka 4:2

Přátelské zápasy – Holice – MLADŠÍ ŽÁCI – 18. 12. 2019

Pátek, 20.12.2019

Přátelské zápasy – Holice – MLADŠÍ ŽÁCI – 18. 12. 2019

Roveň - IBK Holice „šedí“ 4:0

Branky: 2x R. Lukacs, S. Kopa, M. Pamánek

Roveň – IBK Holice „oranžoví“ 2:2

Branky: S. Kopa, R. Lukacs

Roveň - IBK Holice „šedí“ 3:0

Branky: 3x R. Lukacs

Turnaj 3+1 Pardubice-Ohrazenice (muži) - 14. 12. 2019

Sobota, 14.12.2019

Turnaj 3+1 Pardubice-Ohrazenice (muži) - 14. 12. 2019

Sokol Roveň – Sokol Hrabenov 7:2

Branky: 2x M. Nečesaný (2x L. Johanides), 2x T. Bareš (2x L. Jehlička), 2x P. Steiner (T. Bareš), J. Chobot (M. Nečesaný)

Sokol Roveň – Pop a šrot 4:5

Branky: 2x P. Steiner (1. z TS), L Johanides (J. Chobot), T. Bareš (P. Steiner)

Sokol Roveň – HFC Častolovice 3:6

Holická florbalová liga MUŽŮ – 4. kolo - 7. 12. 2019

Pondělí, 09.12.2019

Holická florbalová liga MUŽŮ – 4. kolo - 7. 12. 2019

TJ Sokol Roveň „A“ – TJ Sokol Roveň „B“ (dorost) 5:2 (3:2)

Branky: 2x P. Steiner (M. Nečesaný, M. Dušek), 2x V. Procházka (M. Dušek, P. Vinař), J. Chobot (V. Procházka) – Jan Ptáček, J. Velc

TJ Sokol Roveň „A“ – Holice Stars 0:4 (0:2)

Holická florbalová liga MUŽŮ – 3. kolo - 2. 11. 2019

Sobota, 02.11.2019

Holická florbalová liga MUŽŮ – 3. kolo - 2. 11. 2019

TJ Sokol Roveň „B“ (dorost) – Holice Stars 1:5 (1:2)

Branka: L. Toušek

TJ Sokol Roveň „B“ (dorost) – Olymp 2:8 (0:4)

Branky: V. Schejbal (Š. Sochor), O. Schejbal

TJ Sokol Roveň „A“ – Olymp 2:3 (0:0)

Branky: T. Bareš, M. Nečesaný (V. Zeman)

Design a programování - Xperd