Vánoční turnaj Skoromistrů Holice - muži – 26. 12. 2017

Úterý, 26.12.2017

Základní skupina:

Roveň – Fagalahomouš tým 4:3 (3:2)       

Branky: 2x M. Nečesaný (L. Vach, T. Metelka, M. Dušek), P. Steiner, L. Vach (T. Chocholouš)

Roveň – Holice Stars 2:3 (1:2)

Branky: T. Chocholouš (L. Vach), J. Roček (P. Steiner)

Roveň – Rosnické slívy 0:5 (0:3)

Čtvrtfinále:

Roveň – Skoromistři Holice 2:3 (2:1)

Branky: P. Vinař, P. Steiner (T. Metelka)

Sestava: M. Dušek – V. Buben, T. Bareš, J. Chobot, M. Novák, P. Vinař – M. Nečesaný, J. Roček - L. Štěpánek, T. Chocholouš, P. Steiner, T. Metelka, L. Vach, Jan Ptáček.

Na Vánoční turnaj druhého holického týmu jsme vyrazili v dosti pozměněné sestavě, která se navíc během dne proměňovala. V prvním zápase jsme rychle prohrávali, ale dvěma šťastnými brankami odpověděl Michal Nečesaný. Poté se přesně trefili i Petr Steiner a Luděk Vach, který zužitkoval pěknou nahrávku Tomáše Chocholouše. Soupeř snížil na 4:3 po chybě v rozehrávce, ale toto vedení už jsme udrželi.

Proti holickým Stars jsme brzy prohrávali a neuvěřitelně smolný gól zdvojnásobil naši ztrátu. Přesnou ranou odpověděl Tomáš Chocholouš, ale soupeř znovu odskočil na rozdíl dvou branek. Až v posledních vteřinách zkorigoval na konečných 2:3 Jirka Roček, který za nás hrál po dlouhé době a určitě nezklamal, stejně jako debutant v našem týmu Tomáš Bareš.

Příštím soupeřem byly Rosnické slívy (nakonec suverénní vítěz turnaje). Soupeř hrál lépe a potvrzoval to i brankami, kterých jsme mi naopak i přes slušné šance nedokázali docílit. Proto jsme prohráli potupně 0:5, když v závěru ani trestné střílení neproměnil M. Nečesaný.

Ve čtvrtfinále na nás vyšel tradiční soupeř, pořádající Skoromistři. Dostali jsme se do vedení po střele z dálky, jejímž autorem byl Pavel Vinař, který do tohoto zápasu nahradil Martina Nováka. Vedení zdvojnásobil střelou z voleje Petr Steiner po přihrávce Tomáše Metelky. Pak jsme však třikrát nedokázali ubránit elitního střelce domácích Jana Fišara. To se nám stalo osudným, protože jsme sami již nedokázali skórovat. Vypadli jsme tedy ve čtvrtfinále a odjeli tentokráte bez medaile.

Fotky z tohoto i dalších turnajů najdete na odkazu http://tjsokolrovenflorbal.rajce.idnes.cz/

Zapsal: M. Nečesaný

Design a programování - Xperd