Únorový turnaj 3+1 Ohrazenice 16. 2. 2020

Neděle, 16.02.2020

Únorový turnaj 3+1 Ohrazenice 16. 2. 2020

Základní skupina:

TJ Sokol Roveň – SPV Oldstars Pardubice 1:2

Branka: L. Toušek

TJ Sokol Roveň – Dřeváci 2:2

Branky: O. Shejbal, Jiří Ptáček (O. Shejbal)

TJ Sokol Roveň – Pop a Šrot 1:4

Branka: O. Shejbal

Čtvrtfinále: TJ Sokol Roveň – Stavaři a Zdenda 1:0

Branka: Jiří Ptáček

Semifinále: TJ Sokol Roveň – SPV Oldstars Pardubice 2:1

Branky: P. Steiner, O. Shejbal

Finále: TJ Sokol Roveň – Veselé Ponožky 1:2

Branka: P. Steiner

Sestava: M. Dušek - P. Steiner, O. Shejbal, Jiří Ptáček, R. Kopřiva, L. Toušek

Do turnaje jsme nevstoupili vůbec dobře. Během zápasů ve skupině jsme byli nejistí, chyběly náběhy, přesnost přihrávek a o zakončování šancí ani nemluvě. Tyto faktory vedly k tomu, že jsme ve skupině dvakrát prohráli a jednou velmi těsně remizovali. Pouze o skóre jsme urvali 3. místo ve skupině.

Ve čtvrtfinále jsme nastoupili proti týmu Stavaři a Zdenda. Zápas měl rychlé tempo. Bylo poznat výrazné zlepšení oproti zápasům ve skupině. Hráli jsme s větším klidem, zodpovědně jak do útoku, tak do obrany. Ani jeden z týmů se však nedostával do mnoha šancí. Jediný gól zápasu vstřelil Jirka Ptáček, který využil samostatného úniku po chybě soupeřovy obrany. Jednogólový náskok jsme naštěstí dokázali udržet a čekalo nás semifinále.

V semifinále jsme se setkali s naším soupeřem ze skupiny, týmem SPV Oldstars Pardubice. V zápase jsme byli více bojovní. Soupeře jsme nepouštěli do šancí a většinu času byl míček v našem držení. Naše větší bojovnost vedla ke dvěma vstřeleným gólům. Soupeř dokázal do konce zápasu už jen snížit na 2:1.

Ve finále nás čekal tým Veselé Ponožky. Hned ze začátku se přesnou střelou k levé tyči prosadil Steiner, což nám zajistilo chvilkové vedení, ovšem soupeř velmi pohotově vyrovnal na 1:1. Od té chvíle zápas naprosto změnil tempo. Oba týmy hrály velmi bojovně a bylo cítit velké napětí. Bohužel nás opustilo štěstí. Útržek čáry malého brankoviště tvořeného lepící páskou se přilepil našemu gólmanovi k ruce, a ve chvíli, kdy se onen kousek snažil sundat, soupeř využil nepozornosti a skóroval. Konečný výsledek byl tedy 1:2 a pro nás znamenal krásné druhé místo.

Zapsal: Lukáš Toušek

Design a programování - Xperd