Turnaj Chrast

Sobota, 26.01.2019

Turnaj Chrast - 26. 1. 2019

Základní skupina A:

TJ Sokol Roveň – Koněprdelpůlky (Pardubice) 0:2

TJ Sokol Roveň – Hoteliéři 2:2

Branky: P. Steiner, M. Nečesaný (V. Buben)

TJ Sokol Roveň – Mokrý Banditi (Chrudim) 2:1

Branky: 2x P. Steiner (V. Buben, M. Nečesaný)

Čtvrtfinále:

Roveň – Sršáni (Chrast) 1:2

Branka: V. Procházka

Sestava: T. Bareš – J. Chobot, V. Buben, M. Vinař – V. Procházka, M. Nečesaný, P. Steiner.

Další turnaj, na který jsme vyrazili, se odehrál v Chrasti. Byla zde vysoká konkurence, které jsme tentokrát nedokázali čelit. Jelikož jsme během celého dne nenašli svou herní tvář, balili jsme se již po čtvrtfinále. Chybělo nám několik hráčů, nejcitelnějším zásahem do kádru bylo to, že do brány musel Tomáš Bareš, jinak hráč. Jemu patří velká poklona za to, jak se své role zhostil – několikrát nás podržel, avšak na úspěch to nestačilo.

Ve skupině se hrálo 1x 10 minut. Soupeř na nás vletěl, z úvodního tlaku vytěžil vedoucí gól. Postupně jsme si také vypracovali pár šancí, ale neproměnili jsme je a soupeř svým nejlepším hráčem potvrdil výhru na 2:0.

Ve druhém mači jsme šli do vedení, avšak kvůli našim nedůslednostem a chybám soupeř skóre otočil. Vyrovnat se nám povedlo až v posledních vteřinách při power play, kdy Petr Steiner nahodil míček přes celé hřiště, Václav Buben jej sklepl na Michala Nečesaného, a ten nakonec napálil míček zády k bráně bekhendem do sítě.

Poslední zápas ve skupině jsme vyhráli, ačkoliv výkon znovu nebyl optimální. Slušně fungovala alespoň obrana. Do velké šance se dostal Jakub Chobot, avšak po hezké kličce už nedokázal zavěsit. Branky tak střílel znovu Petr Steiner. Ta rozhodující padla po volném úderu rozehraném nakrátko, kdy se „Pítý“ trefil z velkého úhlu přesně pod víko. Ze skupiny jsme tak postoupili ze solidního 2. místa.

Ve čtvrtfinále jsme narazili na Sršáně. Zápas byl vyrovnaný, ale soupeř se dostal do vedení, které navíc dokázal navýšit. My jsme se prosadili až v samém závěru Vítem Procházkou, a tak jsme po prohře 1:2 odjížděli z turnaje nezvykle brzy.

Zapsal: M. Nečesaný

Design a programování - Xperd