So, 14. 12. 2019

Turnaj 3+1 Pardubice-Ohrazenice (muži) - 14. 12. 2019

Sokol Roveň – Sokol Hrabenov 7:2

Branky: 2x M. Nečesaný (2x L. Johanides), 2x T. Bareš (2x L. Jehlička), 2x P. Steiner (T. Bareš), J. Chobot (M. Nečesaný)

Sokol Roveň – Pop a šrot 4:5

Branky: 2x P. Steiner (1. z TS), L Johanides (J. Chobot), T. Bareš (P. Steiner)

Sokol Roveň – HFC Častolovice 3:6

Branky: 2x L. Johanides (M. Nečesaný), T. Bareš (P. Steiner)

Čtvrtfinále:

Sokol Roveň – SPV Oldstars (Pardubice) 3:4

Branky: P. Steiner, ?, L. Johanides (M. Nečesaný)

Sestava: T. Tyčka – J. Chobot, L. Jehlička, M. Nečesaný, P. Steiner, L. Johanides, T. Bareš.

Dnešní turnaj, na němž jsme obhajovali vítězství, se nám vůbec nevydařil. Přitom vstup do něj byl skvělý. V prvním zápase jsme si vypracovali obrovské množství šancí, a ačkoliv jsme jich řadu neproměnili, stejně jsme vstřelili 7 branek. Po skvělých přihrávkách Lukáše Johanidese se dvakrát trefil Michal Nečesaný, dvě neproměněné šance Leoše Jehličky gólově dokončil Tomáš Bareš. Dvakrát skóroval také Petr Steiner, když první branku donesl do klece efektním „zoro trikem“. Zahanbit se nenechal ani přesný střelec Kuba Chobot.

Další zápas byl předčasným soubojem o vítězství ve skupině. Soupeř nás zpočátku neskutečně „motal“ a my jsme k jeho hráčům vůbec nestíhali přistupovat. Z toho rezultovalo dvougólové manko. Na dostřel nás dostal Petr Steiner bravurně provedeným samostatným nájezdem. Soupeř si nás však po celé utkání držel na distanc a my jsme pouze snižovali. Starali se o to Lukáš Johanides, skvělou trefou ze vzduchu po volném úderu Steinera Tomáš Bareš a v závěru přízemní střelou z volného úderu opět Petr Steiner. Na víc než prohru 4:5 to však nestačilo.

Ve třetím zápase nám víceméně o nic nešlo, o druhé místo ve skupině by nás připravilo jen totální selhání. I na to ale málem došlo… Začali jsme sice slibně – utkání jsme kontrolovali, což potvrdili svými góly Lukáš Johanides a Tomáš Bareš. Za stavu 3:1 jsme ale úplně zkolabovali. Sice jsme měli k dispozici trestné střílení, ale kvůli jeho špatnému rozehrání Barešem jsme o něj přišli ještě dřív, než mohlo dojít k zakončení. Co se ale dělo potom, pro to nenalézám omluvu. Neochota vracet se, velké individuální chyby a taktická nedisciplinovanost – tyto faktory přispěly k tomu, že jsme utkání ostudně prohráli 3:6.

Vše ale mohlo smazat čtvrtfinále – kdyby bylo úspěšné. Začátek se nám ale nevydařil a brzy jsme prohrávali o dvě branky. Petr Steiner snížil a ve velké šanci na vyrovnání po rychlé kombinaci trefil Nečesaný břevno. Když přibylo po gólu na obou stranách, zápas vrcholil. Při vyloučení T. Bareše šlo SPV do dvougólového náskoku, ale v závěrečné power play jsme ještě snížili Johanidesovou dělovkou z voleje a klepali jsme na dveře vyrovnání, to však nepřišlo, a tak pro nás turnaj tentokrát skončil velkým zklamáním.