Turnaj 3+1 - Pardubice-Ohrazenice (muži)

Neděle, 17.02.2019

Turnaj 3+1 - Pardubice-Ohrazenice (muži) - 17. 2. 2019

Sokol Roveň – No Name (Pardubice) 2:8

Branky: P. Steiner (Jan Ptáček), J. Chobot (P. Králíček)

Sokol Roveň – Víme kam zasunout (Pardubice) 8:7

Branky: 3x T. Chocholouš, 2x J. Chobot, P. Steiner, Jan Ptáček, M. Nečesaný

Asistence: 2x Jan Ptáček, 2x P. Steiner, M. Nečesaný, P. Králíček

Sokol Roveň – Royal Boys (SPV Pardubice) 4:7

Branky: 2x T. Chocholouš (J. Chobot), M. Nečesaný (Jan Ptáček), J. Chobot

ČTVRTFINÁLE:

Sokol Roveň – Mokrý banditi (Chrudim) 2:4

Branky: P. Steiner (P. Králíček), T Bareš (P. Králíček)

Sestava: P. Králíček – J. Chobot, P. Steiner – M. Nečesaný, T. Bareš – T. Chocholouš, Jan Ptáček

V Ohrazenicích jsme obhajovali vítězství z listopadového turnaje. Tentokrát jsme však nasadili pouze jeden tým a konkurence byla mnohem vyšší – zúčastnilo se celkem 8 týmů, z nichž naprostá většina byla tvořena hráči z různých soutěží registrovaných pod ČFbU.

Prvním soupeřem byli „staří známí“ No Name, proti kterým jsme se vůbec nedostali do hry. Soupeř naopak odskočil do mohutného vedení po přesných zakončeních i našich obranných chybách. Až ke konci se trefili přesnými střelami z dálky nejprve Petr Steiner a pak Jakub Chobot, avšak pouze zmírnili debakl.

Druhý zápas byl pro nás jistě zábavnější, hrálo se nahoru dolů, čemuž odpovídá i konečné skóre 8:7. Soupeř vedl, ale pak se do střelecké formy dostal Tomáš Chocholouš, jenž nastřílel hattrick. Dva góly přidal Kuba Chobot a po jednom Nečesaný, Steiner a Ptáček.

V zápase s mladými hráči domácího SPV, kteří došli nakonec až do finále, jsme hráli teoreticky i o první místo ve skupině, ale neuspěli jsme. Soupeř vynikal rychlostí, a navíc mířil až neuvěřitelně přesně, v čemž nás předčil. Prohra 4:7 pro nás znamenala 3. místo ve skupině.

Ve čtvrtfinále jsme šli na tým Jana Hejtmánka, jenž odehrál pár turnajů i za nás. Opět jsme nebyli dostatečně efektivní a museli jsme dohánět soupeřův náskok, což se nám nepodařilo. Zápas byl sice vyrovnaný, ale vypadli jsme po prohře 2:4. Po Chrasti jsme tak zaznamenali druhý dosti nepovedený turnaj v řadě.

Zapsal: M. Nečesaný

Design a programování - Xperd