TJ Sokol Roveň

Vítejte na oficiálních webových stránkách Tělocvičné jednoty Sokol Roveň.

Najdete na nich kompletní údaje o naší organizaci, naší historii i aktuální činnosti. Budeme zde informovat o aktuálních akcích a výsledcích našich mužstev. Tyto stránky by měly sloužit jako jakási kronika naší jednoty. Doufám, že budou sloužit k lepšímu informování všech členů jednoty i jejich přiznivců a budete se k nim vždy rádi vracet.

Radek Král

Poslední články

Letní pohár 2020: Holice "B" - TJ Sokol Roveň ... 2:2, pk (2:4)

Středa, 24.06.2020

fotbal "A" mužstvo 2020

V našem druhém zápase o letní Pohár Miroslava Antla, jsme zavítali k dalšímu derby do sousedních Holic. Proti místnímu "B" se hrálo v nově zrekonstruovaném areálu a na výborně připraveném hřišti. Dá se říct že výsledek je spravedlivý, když v prvním poločase hrál náš Sokol lepší fotbal a ve druhém se karta obrátila.

TJ Sokol Roveň přijme brigádníka

Středa, 24.06.2020

Náplň práce:

- úprava prostranství hřiště

- drobné opravy

Požadujeme:

- spolehlivost

- samostatnost

Práce na DPP ( cca 12 hod / týdně )

Odměna: Dle dohody

Kontakt: 724 150 688