Přátelská utkání dorostu - Holice - 26. 12. 2017

Úterý, 26.12.2017

Roveň – DDM Holice (dorost) 3:1

Branky: 2x Š. Sochor (Jan Ptáček, L. Toušek), L. Toušek (Jan Ptáček)      

Roveň – DDM Holice (dorost) 4:2

Branky: 2x L. Toušek (O. Shejbal), Jan Ptáček (A. Chybová), Jiří Ptáček (L. Toušek)      

Sestava: T. Bareš – Jiří Ptáček, O. Shejbal, L. Slezáková – L. Toušek, Š. Sochor - A. Chybová, Jan Ptáček, L. Haus, E. Hrochová.

V rámci Vánočního turnaje mužů si zahráli i naši dorostenci, a to dva přátelské zápasy - oba vítězné!

Do prvního zápasu jsme šli jen v sedmi hráčích. Při absenci všech dorosteneckých brankářů se mezi tyče postavil Tomáš Bareš. Hrál se velmi kvalitní florbal na obou stranách, náš tým však měl přeci jen trochu více ze hry. Skóroval Lukáš Toušek a naše vítězství pečetil dvěma góly Štěpán Sochor. Dvě asistence si naopak připsal Jan Ptáček. Skvěle zahráli opravdu všichni, jedinou kaňkou byl obdržený gól v poslední minutě zápasu.

Pro druhý zápas, který se hrál na 3x 10 a 1x 5 minut nás posílila Eliška Hrochová a Lucka Slezáková - pro ni to byla zápasová premiéra a těžký zápas zvládla v obraně velmi solidně. Na začátku byla hra velice vyrovnaná a tomu odpovídalo i skóre. Dvě branky v zápase vstřelil Lukáš Toušek (jednu po samostatné akci, druhou po přihrávce Ondry Shejbala z volného úderu). Trefil se také Honza Ptáček, kterého do brejku vyslala Andy Chybová. Tato dvojice si vytvořila i řadu dalších šancí, stejně jako ostatní útoční hráči (velmi aktivní byl Lukáš Haus). Branku však vsítil až střelou z velké dálky Jirka Ptáček.

V následných nájezdech, které skončily celkově 2:2, se za nás prosadili Lukáš Toušek a Jan Ptáček.   

Zapsal: Michal Nečesaný

Design a programování - Xperd