Holická florbalová liga MUŽŮ – 6. kolo

Neděle, 24.02.2019

Holická florbalová liga MUŽŮ – 6. kolo - 24. 2. 2019

TJ Sokol Roveň – Sokol Letohrad 4:3 (2:3)

Branky: 3x M. Nečesaný (2x V. Procházka, T. Bareš), V. Procházka (T. Metelka)

TJ Sokol Roveň – AlkoTrosky 5:0 (3:0)

Branky: 2x T. Bareš (T. Metelka), 2x V. Procházka (P. Steiner), P. Vinař

TJ Sokol Roveň – Skoromistři Holice 0:5 (0:2)

Sestava: M. Dušek – V. Buben, P. Vinař, M. Novák, M. Vinař – M. Nečesaný, T. Metelka – Jan Ptáček, V. Procházka, P. Steiner, T. Bareš.

Poslední kolo základní části HFL mužů nám přineslo smíšené pocity. Nejprve jsme po boji zvítězili nad Letohradem 4:3, ale na vítězství nad posledním týmem tabulky jsme se pěkně nadřeli. Přitom začátek byl jasně v naší režii. Tomáš Bareš vybojoval balonek za bránou a předložil jej Michalovi Nečesanému, který sám před brankářem pohodlně skóroval. Druhý gól přidal přesnou střelou Vít Procházka po akci Tomáše Metelky. Soupeř se nedostal téměř k ničemu, jenže když už se dostal ke střelám, byly z toho branky – a tak jsme najednou prohrávali 2:3. Zvýšili jsme tlak na soupeřovu bránu a nakonec se nám podařilo vítězství ubojovat. Michal Nečesaný vstřelil dva podobné góly – pokaždé doklepl balonek do sítě bekhendem ze vzduchu. Mezitím však měl velké šance i soupeř. Největší z nich bylo trestné střílení, které však Michal Dušek zneškodnil.

Zápas proti Alkotroskám jsme ovládli poměrem 5:0 i díky skvělému výkonu obrany a brankáře. Činili se také střelci – dvakrát se prosadili Tomáš Bareš i Vítek Procházka, po samostatné akci přidal branku Pavel Vinař. Hráli jsme velmi dobře a skóre mohlo být i výraznější.

Poslední zápas jsme však nezvládli a Skoromistrům jsme podlehli jednoznačně 0:5. Nevycházelo nám nic, vázla především kombinace, pohyb a zakládání útoků. Když už jsme se do šance dostali, vychytal nás brankář soupeře.

10. 3. nás čeká předkolo play off, ve kterém narazíme nejspíše na AlkoTrosky, se kterými máme v této sezoně pozitivní bilanci 2 výher a 1 porážky.

Zapsal: M. Nečesaný

Design a programování - Xperd