Holická florbalová liga MUŽŮ – 3. kolo

Neděle, 11.11.2018

Holická florbalová liga  MUŽŮ – 3. kolo - 11. 11. 2018

TJ Sokol Roveň – Holice Stars 6:3 (4:2)

Branky: 4x V. Procházka (2x P. Vinař, M. Nečesaný), P. Steiner (V. Zeman), M. Nečesaný (T. Bareš)

TJ Sokol Roveň – Piráti Chrudim 4:4 (2:3)

Branky: 2x T. Bareš (V. Procházka), M. Nečesaný (P. Vinař), P. Steiner (T. Metelka)

TJ Sokol Roveň – Sokol Letohrad 3:1 (2:0)

Branky: 2x V. Procházka (P. Vinař, V. Zeman), P. Steiner

Sestava: T. Tyčka – P. Vinař, T. Bareš, M. Vinař, J. Chobot – M. Nečesaný, V. Zeman – V. Procházka, Jan Ptáček, P. Steiner, T. Metelka.

V prvním zápase jsme vyzvali aktuálního lídra soutěže, Holice Stars. Soupeř šel rychle do vedení, ale střelou do odkryté brány vyrovnal navrátilec do sestavy Vít Procházka. Holice přidaly další branku, ale zápas se nakonec proměnil ve Vítkovu exhibici. Ještě během první půle totiž stihl nastřílet 4 branky! Ve druhé půli skóre ještě navýšil po pěkné kombinaci s Vojtou Zemanem Petr Steiner a odrazem o brankáře zpoza brány Michal Nečesaný. Soupeř překonal dobře chytajícího Tomáše Tyčku už jen jednou, a tak jsme díky vysoké efektivitě vyrovnané utkání s přehledem vyhráli.

Proti Pirátům z Chrudimi jsme odehráli další vyrovnaný zápas. Dokonce jsme měli více šancí než soupeř, jenže se nám nedařilo proměňovat je. Do vedení tedy šli Piráti. Vyrovnání přinesla akce Tomáše Bareše, soupeř však byl i nadále efektivnější a dostal se do vedení 3:1. Od té doby jsme však převzali definitivně otěže a začalo se nám dařit i střelecky. Nejprve se trefil znovu Bareš, poté vyrovnal Nečesaný a do vedení nás dostal po akci Tomáše Metelky přesnou střelou Petr Steiner. Chrudim vsadila vše na závěrečnou power play a ta jí (bohužel) vyšla, když vyrovnala pět vteřin před koncem.

Soupeř z Letohradu sice zatím nezískal ani bod, ale nám se proti němu nedaří. Trápili jsme se, ale naštěstí se dokázal dvakrát prosadit Vítek Procházka, když ho ke skórování vybídli Pavel Vinař a krásným pasem Vojta Zeman. Branku přidal padáčkem po hezké akci také Petr Steiner. Tomáš Tyčka inkasoval pouze jedinkrát, a tak jsme si připsali další vítězství. 7 bodů nás posunulo na průběžnou 2. pozici v neúplné tabulce ligy.

Zapsal: M. Nečesaný  

Design a programování - Xperd