Holická florbalová liga dorostu – 4. kolo - 1. 2. 2018

Čtvrtek, 01.02.2018

Roveň – DDM Holice (starší žáci) 4:2 (0:1)

Branky: O. Shejbal (R. Kopřiva), L. Slezáková (E. Hrochová), L. Haus, V. Jančík           

Roveň – DDM Holice (dorost) 2:3 (1:1)

Branky: L. Haus (Š. Sochor), Jan Ptáček (L. Toušek)         

Sestava: D. Benda – Jiří Ptáček, O. Shejbal, R. Kopřiva, V. Jančík – Š. Sochor, L. Toušek - L. Haus, E. Hrochová, L. Slezáková, Jan Ptáček.

První zápas náš tým nezačal vůbec dobře. Nemohli jsme se dostat do tempa, navíc soupeř kvůli nedůslednému bránění šel do vedení. Zlepšení přišlo až na začátku druhé půle, kdy jsme holické mládežníky dostali pod tlak a především se nám podařilo gólově prosadit. Nejprve z volného úderu z pořádné dálky trefil Ondra Shejbal přesně šibenici a poté po pěkné nahrávce od Elišky Hrochové zařídila vedení svým prvním gólem v kariéře Lucka Slezáková. Vedení navýšili šťastně tečovanou ranou Lukáš Haus a po hezké individuální akci přesnou střelou Vítek Jančík. Soupeř už dokázal jen korigovat stav.

Do druhého zápasu proti holickému dorostu už jsme měli dvě kompletní formace. Brzy jsme prohrávali, ale odpovědět dokázal po nádherném pasu od Štěpána Sochora náš nejlepší střelec v této sezoně Lukáš Haus. Ve druhé půli šel soupeř znovu do vedení po smolném gólu. Rychlou odpověď připravili Lukáš Toušek a zakončující Honza Ptáček. Soupeř však odskočil do vedení i potřetí a na to už jsme reagovat nedokázali. Sice jsme několikrát trefili tyčku, ale na body to tentokrát nestačilo.

V tabulce jsme před posledním zápasem, který nás čeká ve čtvrtek 8. 2. proti Ředicím, udrželi 1. místo, které však budeme muset ještě uhájit. 

Zapsal: M. Nečesaný

Design a programování - Xperd