Holická florbalová liga dorostu 2018/19 – 4. kolo

Čtvrtek, 10.01.2019

Holická florbalová liga dorostu 2018/19 – 4. kolo – 10. 1. 2019

Roveň – DDM Holice (dorost) 2:1 (1:0)

Branky: Jiří Ptáček, Jan Ptáček (A. Fišar)

Roveň – DDM Holice (starší žáci) 7:2 (5:0)

Branky: 2x Jan Ptáček (L. Haus), 2x L. Haus (Jan Ptáček, Jiří Ptáček), Jiří Ptáček (Jan Ptáček), R. Kopřiva (Jan Ptáček), A. Šulc (Jan Ptáček)

Sestava: D. Horák – O. Shejbal, R. Kopřiva – Jiří Ptáček, A. Šulc, L. Haus, (Jan Ptáček, A. Fišar)

4. kolo Holické ligy dorostenců bylo dost netradiční. Přijeli jsme s tím, že máme pouze jedinou pětku, avšak po dohodě týmů se nakonec do zápasu proti holickým dorostencům zařadili i Jan Ptáček a Aleš Fišar, který tak zavzpomínal na někdejší „roveňské“ časy. Oba hráči výrazně pomohli k dobrému a organizovanému výkonu našeho týmu, který měl nečekaně více ze hry a zaslouženě zvítězil. O první branku se postaral Jiří Ptáček, druhou a rozhodující trefu pak zařídili souhrou oba dospělí v naší sestavě. Holice dokázaly v závěru snížit, ale to bylo vše, Dominik Horák, který nastoupil v bráně poprvé v sezoně, nás podržel.

I ve druhém zápase naši borci podali dobrý výkon. Od začátku na hřišti vládli a dařilo se jim sehrávat i pohledné akce. Nejvíce zářil Jan Ptáček (jenž je však samozřejmě výrazně starší než většina soupeřů). Dařilo se však i všem ostatním. Po dnešním skvělém výkonu a zisku 6 bodů tak boj o nejvyšší příčky v soutěži ještě rozhodně není ztracen.

Zapsal: M. Nečesaný

Design a programování - Xperd