Florbal

Jarní turnaj v Městečku Trnávka (18. 5. 2019)

Sobota, 01.06.2019

Jarní turnaj v Městečku Trnávka (18. 5. 2019)

Základní skupina:

Roveň – Sokol Klášterec 5:1 

Branky: 2x M. Nečesaný (P. Vinař), V. Jančík (P. Vinař), M. Novák (V. Schejbal), P. Vinař (V. Jančík)

Roveň – FBK Panthers (Trnávka) 4:1

Branky: 2x M. Nečesaný (L. Toušek, P. Steiner), P. Steiner (M. Nečesaný), J. Chobot (P. Vinař)

Florbalový „Open air“ turnaj Ředice - 8. 6. 2019

Sobota, 08.06.2019

Florbalový „Open air“ turnaj Ředice - 8. 6. 2019

Roveň – Sokol Ředice 2:2 

Branky: J. Ptáček, J. Velc (V. Schejbal)

Roveň – SPV Pardubice 0:1

Roveň – Orel Přelouč 3:2 

Branky: 2x J. Velc (V. Schejbal), J. Ptáček

Roveň – DDM Heřmanův Městec 2:1

Branky: J. Velc (V. Schejbal), E. Hrochová (J. Velc)

Holická florbalová liga dorostu 2018/19 – 9. kolo – 16. 5. 2019

Čtvrtek, 16.05.2019

Holická florbalová liga dorostu 2018/19 – 9. kolo – 16. 5. 2019

Roveň – Sokol Ředice 3:4 (2:2)

Branky: E. Hrochová (A. Šulc), Jiří Ptáček, L. Toušek

Roveň – Sokol Ředice 8:6 (4:3)

Branky: 5x V. Schejbal (2x E. Hrochová, 2x L. Toušek, O. Shejbal), 3x L. Toušek (O. Shejbal, V. Schejbal)

Přebor ČOS ve florbalu 2019 (muži) – Praha 12. 5. – 3. místo!

Neděle, 12.05.2019

Přebor ČOS ve florbalu 2019 (muži) – Praha 12. 5. – 3. místo!

Roveň – Sokol Třebíč 3:6

Branky: T. Bareš (V. Procházka), V. Zeman (V. Procházka), M. Nečesaný (V. Buben)

Roveň – Sokol Frýdlant nad Ostravicí 0:4

Roveň – Sokol Silůvky 7:3

Turnaj 3+1 - Pardubice-Ohrazenice (muži) - 5. 5. 2019

Neděle, 05.05.2019

Turnaj 3+1 - Pardubice-Ohrazenice (muži) - 5. 5. 2019

Sokol Roveň – Žraločí styk 6:5

Branky: 3x P. Steiner, 2x M. Nečesaný, V. Zeman

Asistence: 2x V. Zeman, P. Steiner, T. Bareš

Sokol Roveň – Fbc Putapuf 8:3

Branky: 3x V. Zeman, 2x P. Steiner, 2x L. Toušek, M. Nečesaný

Asistence: 2x V. Zeman, 2x T. Bareš, 2x M. Nečesaný, T. Metelka

Holická florbalová liga MUŽŮ – Finálový turnaj PLAY OFF

Neděle, 28.04.2019

Holická florbalová liga MUŽŮ – Finálový turnaj PLAY OFF - 28. 4. 2019

Semifinále:

TJ Sokol Roveň – Skoromistři Holice 2:4

Branky: M. Nečesaný, V. Procházka

TJ Sokol Roveň – Skoromistři Holice 6:6

Branky: 2x V. Procházka (P. Vinař, T. Metelka), T. Metelka (T. Chocholouš, P. Vinař), P. Steiner (V. Zeman), M. Vinař (V. Zeman), V. Zeman (P. Steiner)

O 3. místo:

TJ Sokol Roveň – Piráti Chrudim 4:3

Design a programování - Xperd